Pensjonat Stańczyk w Krakowie – idealny hotel na wypoczynek w centrum Małopolski

Szukasz ciekawego miejsca wypoczynkowego? Chcesz odwiedzić stolicę Małopolski? A może jesteś „z oficjalną” wizytą w tym mieście i szukasz lokalizacji, w której mógłbyś się zatrzymać w celach biznesowych? Niezależnie od celu Twojego wyjazdu, pensjonat Stańczyk czeka na Ciebie.

Pensjonat Stańczyk jest położony w malowniczej lokalizacji krajowskiego Śródmieścia, niedaleko wzgórza wawelskiego. Wybierając naszą ofertę, stawiasz na szybki dostęp do wszystkich atrakcji Krakowa, wśród których na pierwszym miejscu znajdują się krakowskie zabytki.

Co możemy CI zaoferować?

Do Twojej dyspozycji oddajemy zróżnicowane pod względem wielkości i standardu pokoje. W naszej ofercie mamy gustownie urządzone kwatery 1, 2, 3 i 4 osobowe. Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pomieszczeń o wyższym standardzie, wśród których najważniejszymi są dwa mini apartamenty (w tym jeden dwukondygnacyjny). Tego typu pomieszczenia w tak niskiej cenie to rzadkość (zwłaszcza w Krakowie). Mało który hostel Kraków jest w stanie zaoferować standard, który my prezentujemy.

Dlaczego warto wybrać nas?

Doskonale wiesz, że nocleg w Krakowie to idealny wybór. Sprawdź więc, co jeszcze możemy Ci zaoferować i dlaczego warto wybrać właśnie nas…

1. Tuż obok naszego pensjonatu znajdują się dwa pojemne parkingi, których strzeżemy całodobowo. Nie stawiamy na rozwiązania w stylu „darmowy, niestrzeżony parking, z zewnętrzną kamerą”. U nas nie musisz monitorować swojego samochodu. Od tego jesteśmy my i nasz personel.

2. W okolicy naszego hostelu znajduje się bardzo bogata baza gastronomiczna. Pierwszym obiektem, który jest godny polecenia, jest restauracja znajdująca się w naszym hostelu. Tuż obok (150 metrów dalej) znajduje się druga restauracja o pięknej nazwie „Ogniem i Mieczem”. Również z jej usług warto skorzystać.

Podsumowując, oferujemy nocleg w wysokim standardzie i w niskiej cenie. Ponadto mamy do dyspozycji szerokie zaplecze, w tym gastronomiczne.

Do zobaczenia w Krakowie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli się tu za niedługo spotkać!