Dlaczego Numatic?

Czyszczenie powierzchni można zrealizować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest tradycyjny mop, którego zaletą jest możliwość dotarcia dosłownie wszędzie. Oczywiście ta metoda sprawdza się wyłącznie w przypadku lekko i średnio zabrudzonych, trudno dostępnych i niewielkich powierzchni. We wszystkich pozostałych sprawdzą się zaawansowane urządzenia piorące o mniej lub bardziej złożonej konstrukcji.

Dlaczego Numatic?

Nasz sklep postawił na markę Numatic. I to nie tylko dlatego, że są to odkurzacze nowoczesne. Wybraliśmy tą markę (tak, to producent słynnego już Numatic George), ponieważ łączy ona innowacyjność z funkcjonalizmem. To z kolei jest argument decydujący przy wyborze odpowiedniego odkurzacza.

Uniwersalność

Mimo, że oferta marki Numatic jest aż tak zaawansowana i złożona, dzieli się ona w zasadzie na dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich są urządzenia użytku domowego. Są to wszystkie odkurzacze o niewielkich gabarytach, które sprawdzą się w domach, biurach a także małych pensjonatach. Drugą grupą produktów Numatic są rozwiązania dedykowane dla dużych pomieszczeń, takich jak hale, magazyny itd. Dodajmy, że zazwyczaj do tej pierwszej grupy należą maszyny prowadzone ręcznie, a do drugiej – urządzenia samojezdne.

Złożoność technologiczna i bogactwo oferty

Marka Numatic stawia na możliwość dopasowania swojej oferty do wymagań konkretnego a nie masowego odbiorcy. Tą samą drogą poszliśmy również i my, oferując naszym Klientom rozwiązania oparte na wymiennych szczotkach, tarczach i ssawkach, dopasowując je do konkretnych rodzajów podłóg.

Produktu Numatica nie są zwykłymi, piorącymi odkurzaczami. To niepozornie wyglądające rozwiązania, które zapewniają nie tylko efektowne oczyszczenie podłogi, ale też jej wysuszenie i oddanie do natychmiastowego użytku.

Podsumowując, rozwiązania oferowane przez Numatic przewyższają w wielu punktach oczekiwania naszych Klientów, którzy często są zaskoczeni możliwościami, jakie dostarczają nasze dedykowane produkty. Reasumując, tradycyjny mop i tak pozostanie niezastąpiony. Mimo to stawiamy na rozwiązania, które wykluczą go z codziennego użytku.

Opublikowany w dom