Co decyduje o innowacyjności artykułów sprzątających?

Prowadzenie sklepu oferującego asortyment do sprzątania pomieszczeń, wiąże się z koniecznością wprowadzenia wciąż nowych i innowacyjnych rozwiązań. Widać to doskonale na przykładzie wózków sprzątających, które przez ostatnie kilkanaście lat przeszły niezwykłą metamorfozę.

Nowoczesny wózek do sprzątania w niczym nie przypomina produktu, z którym mieliśmy do czynienia jeszcze kilka lat temu. W zasadzie wszystko – oprócz kształtu – ulegało w nim stopniowym modyfikacjom. Na przykładzie produktów z naszej oferty sprawdźmy, co wyróżnia nowoczesny i innowacyjny wózek do sprzątania.

Klasyczne rozwiązania w nowej odsłonie

Wózki do sprzątania nie mogą obyć się bez jednego, stałego elementu. Jest nim oczywiście wyciskarka do mopów sznurkowych. W profesjonalnych rozwiązaniach nie jest ona umiejscowiona na krawędzi wiadra, lecz wprowadzona do specjalnego, osobnego pojemnika, gwarantującego odseparowanie wody brudnej, od wody czystej.

Wiaderka

Nowoczesne wózki sprzątające zostały również wyposażone w kilka wiaderek o bardzo zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu, można za ich pomocą czyścić kilka różnych powierzchni naraz, bez konieczności ciągłego wylewania i zalewania pojemnika.

Worek na śmieci

Praktyczny wózek sprzątający nie może obyć się również bez worków na śmieci a w zasadzie – bez specjalnych nośników, umożliwiających ich wygodne podłączenie. W funkcjonalnych wózkach są one umieszczone wysoko, dzięki czemu minimalizujemy wysiłek, niezbędny do wyczyszczenia określonej powierzchni.

Dodatkowe akcesoria

Profesjonalne urządzenia sprzątające (w tym wózki) powinny również posiadać szereg dodatkowych akcesoriów, usprawniających proces czyszczenia (tak, jak w produktach zawartych w naszym asortymencie). Mowa tu zwłaszcza o:

– dodatkowym mopie, najlepiej o konstrukcji składanej (plus wyciskarka),
– tablicach ostrzegających o śliskiej i mokrej podłodze,
– dodatkowym uchwycie na worek, który sprawdzi się zwłaszcza przy czyszczeniu dużych pomieszczeń.

Podsumowując, wybierając naszą ofertę, mają Państwo dostęp do wygodnych i profesjonalnych artykułów czyszczących.

Więcej dowiesz się na: https://euro-mop.pl

Opublikowany w dom